Focus Mares 105 - najlepsza przełajówka w swojej kategorii cenowej
Jeszcze 3 lata temu Focus Mares 105 był jedną z najlepszych na świecie przełajówek w swojej kategorii cenowej. Zaledwie rok później otrzymaliśmy ją w odnowionej i jeszcze ulepszonej wersji. Sprawdź, czego możesz się po niej spodziewać!
2018-06-27, 14:23

Niezawodne rowery Focus Mares

Focus jest niemieckim producentem rowerów, który od wielu lat dostarcza najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań. Rowery przełajowe tej marki są niezwykle popularne i chętnie wybierane przez sportowców na całym świecie. Od lat osiągają doskonałe wyniki w testach branżowych. Zastosowane w nich nowoczesne technologie wpływają na doskonały komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy i jednocześnie zapewniają świetny wygląd. Flagowym modelem tej marki jest Focus Mares 105.

Cechy Focus Mares 105

Focus Mares 105 to innowacyjny sprzęt, który posiada odświeżony wygląd oraz jeszcze lepsze parametry od swojego poprzednika. Zastosowano w nim hydrauliczne hamulce tarczowe, które są niezwykle mocne i zapewniają bezpieczeństwo jazdy nawet po stromych zjazdach. Model ten wyposażony jest w niezawodny osprzęt Shimano 105 o jeszcze lepszej precyzji działania. Ponadto, Focus Mares 105 wyposażony jest w karbonowy widelec, który doskonale absorbuje uderzenia i pozwala zachować odpowiednią, sztywność boczną, która jest również wynikiem stożkowej budowy rury sterowej. Bardzo dużą zaletą jest również innowacyjna technologia montażu koła o nazwie Rapid Axle Technology, która umożliwia jego szybkie wypięcie w razie potrzeby.

focus mares 105

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy