Focus Izalco Race 105 - rower szosowy dla ambitnych kolarzy
Jesteś miłośnikiem szosowej jazdy na dwóch kółkach? Szukasz roweru, który pozwoli Ci wyjść na jeszcze wyższy poziom kolarstwa? Focus Izalco Race 105 to model, który spełni Twoje oczekiwania! Sprawdź dlaczego warto wybrać ten sprzęt!
2018-07-19, 08:54

Izalco Race 105 - specyfikacja

Izalco Race 105 to jeden z najpopularniejszych rowerów niemieckiej marki Focus. Jest to zaawansowany technologicznie model, który posiada najwyższej jakości osprzęt i charakterystyczną, sportową geometrię. Posiada on niezwykle mocne hamulce, które zapewniają bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach, a także profesjonalnie wykonaną ramę z karbonowym widelcem, który świetnie absorbuje uderzenia i zapewnia wysoki komfort jazdy. Focus Izalco Race 105 to rower, w którym linki poprowadzone są wewnątrz ramy, co chroni je przed złymi warunkami pogodowymi.

Dla kogo Izalco Race?

Focus Izalco Race 105 przeznaczony jest zarówno dla wszystkich doświadczonych kolarzy, którzy chcą wyjść na wyższy poziom i osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na dwóch kołkach. Jest to model, z którym z przyjemnością pokonasz kolejne kilometry i wygrasz każdy wyścig.

focus izalco race 105Focus Izalco Race 105 dostępny jest w promocyjnej cenie w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy