Giro Air Attack - lekki kask rowerowy
Jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze? Pamiętaj, że najważniejsze jest bezpieczeństwo! Zadbasz o nie wybierając nowoczesny kask Air Attack Shield legendarnej marki Giro! Sprawdź dlaczego powinien Ci on towarzyszyć podczas wypraw rowerowych!
2018-07-26, 09:21

Kaski rowerowe Giro

Marka Giro powstała ponad 30 lat temu w Kalifornii. Wtedy to właśnie młody Jama Gentes skonstruował w swoim garażu pierwszy kask. Niewiele lat później kaski Giro zdobyły serca miłośników kolarstwa na całym świecie i w tym momencie jest to jedna z najpopularniejszych firm oferująca akcesoria rowerowe. Wyróżnia ją prawdziwa pasja do kolarstwa i innowacyjne technologie. Jedną z najnowszych serii marki Giro jest Air Attack, czyli połączenie wentylacji kasku szosowego i aerodynamiki w jednym produkcie.

Innowacyjny Air Attack

Giro Air Attack to krótki kask czasowy, który jest niezwykle lekki i łączy aerodynamikę z doskonałą wentylacją Wind Tunnel. Wyposażony jest w specjalne szyby Zeiss, które chronią oczy i zapewniają świetną przejrzystość podczas jazdy w każdych warunkach, nawet z maksymalną prędkością. Posiada skorupę poliwęglanową z wyściółką antybakteryjną oraz lekkie sprzączki SlimlineTM. Kask rowerowy Giro Air Attack dostępny jest w trzech rozmiarach: S do 55 cm, M do 59 cm oraz : do 63 cm. Każdy z nich znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

giro air attack

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy