Corsa Max SLR Gel Flow Selle Italia - komfortowa jazda rowerem
Podstawą komfortowej jazdy na rowerze jest wygodne siedzenie. Przedstawiamy Państwu siodło Corsa Max SLR Gel Flow Selle Italia, które jest połączeniem komfortu oraz estetyki i dobrego wyglądu. Sprawdź dlaczego warto go mieć w swoim rowerze!
2018-08-02, 09:31

Max SLR Gel Flow - specyfikacja

Siodło rowerowe Corsa Max SLR Gel Flow Selle Italia to wysokiej jakości produkt, który zapewnia najwyższy komfort podróżowania zarówno na długich, jak również krótkich trasach. Jest lekkie, waży zaledwie 250 g oraz elastyczne. Posiada wyprodukowaną ze specjalnego polimeru z dodatkiem włókna węglowego skorupę siodła oraz miękką wyściółkę Extra Padding, która zapewnia wygodne siedzenie. Corsa Max SLR Gel Flow Selle Italia posiada anatomiczne wycięcie i posiada cienką, żelową warstwę, które w połączeniu odciążają newralgiczne punkty nacisku i pochłaniają nieprzyjemne wibracje. Pokrycie siodła wykonane jest z wysokiej jakości, prawdziwej skóry, a tytanowe pręty TI 316 7mm zwiększają jego trwałość i wytrzymałość.

Do jakich rowerów można zastosować Max SLR Gel Flow?

Siodło rowerowe Corsa Max SLR Gel Flow Selle Italia przeznaczone jest do rowerów MTB oraz szosowych. Jego właściwości techniczne zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać wysoki komfort jazdy zarówno na trasie, jak również poza nią.

max slr gel flow

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy