Licznik rowerowy Sigma BC 7.16 - do monitorowania osiągnięć
Jazda na rowerze to bardzo popularna forma aktywności, którą wybiera coraz więcej osób pragnących zadbać o swoje dobre zdrowie, samopoczucie i kondycję. Licznik rowerowy Sigma BC 7.16 to świetny dodatek, dzięki któremu możliwe jest monitorowanie swoich wyników oraz osiągnięć. Sprawdź dlaczego warto zamontować go w swoim rowerze!
2018-08-17, 10:28

Sigma BC 7.16 - funkcje

Sigma BC 7.16 to przewodowy licznik rowerowy, który jest wysokiej klasy urządzeniem zarówno dla początkujących, jak również doświadczonych rowerzystów. Jest bardzo łatwy w obsłudze i szybki w montażu. Posiada intuicyjny wyświetlacz oraz 7 zaawansowanych funkcji, które umożliwiają skuteczne monitorowanie osiągnięć podczas treningu. Pierwsze pięć to funkcji rowerowe, dzięki którym możliwy jest pomiar aktualnej, średniej oraz maksymalnej prędkości, a także przejechanego dystansu. Pozostałe funkcje pozwalają monitorować czas jazdy. Licznik rowerowy Sigma BC 7.16 umożliwia obsługę w 7 różnych językach, w tym polskim. Jego wyświetlacz jest wodoodporny, dzięki czemu można go używać niezależnie od warunków atmosferycznych.

Gdzie kupić licznik Sigma BC 7.16?

Licznik rowerowy Sigma BC 7.16 można zamontować w każdym rowerze. Znajdziesz go w sklepie internetowym DotSport w promocyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

licznik rowerowy sigma

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy