Buty Salomon X Ultra 3 GTX - idealne w góry
Jesteś miłośnikiem wędrówek po górskich szlakach? Lubisz zdobywać nowe szczyty i odkrywać zdumiewająco piękne tereny? Zadbaj o odpowiednie obuwie! Salomon X Ultra 3 GTX to buty turystyczne, które doskonale sprawdzą się na każdej tresie. Sprawdź dlaczego to najlepszy wybór dla podróżników!
2018-10-10, 09:20

Salomon X Ultra 3 GTX - charakterystyka

Buty Salomon X Ultra 3 GTX to niezwykle lekki, wodoodporny model, który sprawdzi się w mniej lub bardziej wymagającym, górskim terenie. Zastosowana w nich membrana Gore-Tex Extended Comfort sprawia, że są to jedne z najlepszych butów o wszechstronnym zastosowaniu. Model ten posiada sznurowanie Quicklace, które daje możliwość ekspresowego wiązania, a także podeszwę Contagrip, która gwarantuje świetną przyczepność oraz zapobiega poślizgnięciu, nawet w czasie deszczu i niesprzyjających warunków pogodowych.

X Ultra 3 GTX - komfort i bezpieczeństwo

X Ultra 3 GTX to wyjątkowo wytrzymałe buty marki Salomon, wykonane z najwyższej jakości materiałów i posiadające odporną na ścieranie podeszwę. Ich lekka konstrukcja zapewnia doskonałą oddychalność oraz wodoszczelność. Buty Salomon X Ultra 3 GTX zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas górskich wędrówek, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach.

buty salomon x ultra gtx

Buty Salomon X Ultra 3 GTX znajdziesz w naszym sklepie internnetowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy