Focus Izalco Race Al 105 - rower dla ambitnych kolarzy
Rowery szosowe ewoluowały na przestrzeni ostatnich lat. Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór sprzętu o różnych parametrach i osprzęcie. Wielu kolarzy zastanawia się jak wśród nich wybrać odpowiedni dla siebie model. Dla wszystkich tych sportowców mamy idealne rozwiązanie. Jest nim rower Izalco Race Al 105, znanej na całym świecie marki Focus. Sprawdź dlaczego warto go kupić!
2018-10-31, 12:08

Izalco Race Al 105 - specyfikacja

Izalco Race Al 105 niemieckiej firmy Focus to rower szosowy o sportowej geometrii i najwyższej jakości osprzęcie, który spełni oczekiwania każdego ambitnego kolarza. Do jego wykonania użyto trwałej, aluminiowej ramy wraz z karbonowym widelcem, który absorbuje uderzenia podczas jazdy. Focus Izalco Race Al 105 posiada doskonale znany przez kolarzy osprzęt Shimano, który jest gwarancją najwyższej jakości, a jego siodło wykonane jest z szyny stalowej.

Wznieść się na wyższy poziom kolarstwa z Izalco Race Al 105

Zastosowane w tym modelu Focus Izalco Race Al 105, zaawansowane technologie gwarantują doskonały komfort podczas treningu szosowego, a mocne hamulce zapewniają bezpieczeństwo. Jest to rower, który gwarantuje wydajną i przyjemną jazdę w każdych warunkach. Umożliwia wejście na wyższy poziom kolarstwa i osiągnięcie jeszcze lepszych wyników podczas treningów szosowych.

focus izalco race al 105

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy