Duotrap s rowerowy czujnik cyfrowy
Szukasz urządzenia, które pozwoli na bezprzewodową transmisję danych podczas oraz będzie kompatybilne z rowerem? Duotrap s to urządzenie dla Ciebie!
2019-05-23, 08:10

Duotrap s- kompatybilny i wygodny  


Rowerzyści znają to uczucie,kiedy podczas jazdy zawodowej brakuje danych o przebytej drodze czy wysiłku, jaki władamy w trasę. Przełożenie tych informacji na rzetelnie usystematyzowane dane pozwoli lepiej zaplanować trening. Pozwoli to na lepszą pracę mięśni a tym samym osiąganie coraz lepszych wyników w sporcie. Duotrap s to urządzenie, które pomoże w osiągnięci tego celu. W sporcie talent i predyspozycje do uprawiania poszczególnych dyscyplin to tylko część sukcesu. Bardzo ważnym aspektem jest profesjonalny sprzęt, dodatki - dzięki którym można lepiej planować wysiłek oraz mierzyć stan kondycji zawodnika. Wierzymy w DotSport, że to sposób na sukces każdego kolarza.
 


Funkcjonalność i design  


Dduotrap s to profesjonalne urządzenie służące do pomiaru, transmisji danych. Jest kompatybilny także ANT+ i Bluetooth Smart, przesyłanie informacji może odbywać się do telefonu bądź komputera. Czujnik ten jest łatwy w obsłudze a jego montaż na rurkach dolnych roweru zajmuje kilka sekund. Urządzenie posiada magnes, opaskę do pomiaru kadencji i baterię. Poza praktycznymi funkcjami Dduotrap s posiada oryginalny i bardzo stylowy design. Jego prosta budowa pozwala na łatwe dopasowanie go do praktycznie każdego modelu roweru. Polecamy i zapraszamy do sklepu https://dotsport.pl/bontrager-duotrap-s-cyfrowy-czujnik.html

KONTAKT / AUTOR
DotSport Sklep
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy